MINI TOURY – REGIONY

Jeśli przyjeżdżasz do Kolumbii na własną rękę, ale pragniesz poznać ten kraj dogłębnie z lokalną przewodniczką, mogę zaproponować Ci kilkudniowe toury po regionach, w których się specjalizuję:

AMAZONIA

Zabieram gości do małej wioski zamieszkałej przez rdzenną społeczność głęboko w sercu Amazonii, z dala od turystycznych szlaków. W programie m.in. trekkingi dzienne i nocne po amazońskiej selwie, obserwacje kajmanów i różowych delfinów, integracja z lokalną społecznością i wiele, wiele więcej!

REGION KAWOWY

Centralna część kraju to przede wszystkim imponujący region Eje Cafetero, zachwycający przyrodniczym bogactwem, barwną kulturą cafeteros i oczywiście najlepszą kawą na świecie. O niektórych miejscach pisałam w TYM ARTYKULE. Inne – zachowałam tylko dla siebie 😉 Sama mieszkam w mniej turystycznej części regionu kawowego, w prowincji Tolima, gdzie wraz z partnerem prowadzimy lokalną kawiarnię.

WYBRZEŻE PACYFIKU

Czarne dzikie plaże, dziewiczy las deszczowy, unikalny afrolatynoski vibe – to wizytówka kolumbijskiego wybrzeża Pacyfiku, które w przeciwieństwie do Karaibów nadal pozostaje niezadeptane przez masową turystykę. To właśnie tu przez kilkanaście tygodni w roku można obserwować gody wielorybów!

Jeśli interesuje Cię któryś z tych regionów – NAPISZ DO MNIE!