O CO TU CHODZI?

 

IMG_20190907_12413-3

ALOHA! 🌸 Bądź pozdrowiona przybyszko lub przybyszu, rozsiądź się wygodnie w moim internetowym kąciku. Niezwykle miło mi Cię poznać! Nazywam się Anna Jadwiga Matelska, dla przyjaciół Jadźka albo Ania – więcej o mnie przeczytasz TUTAJ. Na razie musisz wiedzieć tylko tyle, że kocham podróże – świat mnie wabi i zachwyca. Mieszkałam w kilku miastach w Polsce i w Azji. Niedawno przeprowadziłam się do Kolumbii i na blogasku, a zwłaszcza na Facebooku i Instagramie, pokazuję Wam życie codzienne w moim kolumbijskim pueblo o nazwie Icononzo.

Co znajdziecie na Random Travel Stories? 

  • Opowieści z podróży po Polsce i świecie, w znakomitej większości nie są to jednak typowe blogowe wpisy poradnikowe. W swoich tekstach staram się uchwycić esencję i klimat danego miejsca, piszę o kulturze, ludziach, emocjach i spotkaniach. Praktyczne porady oczywiście też przemycam, bo wiem, że tego szukacie 😉
  • Idee, czyli wszystko co ważne i bliskie mojemu serduszku. Tolerancja, umiłowanie różnorodności, otwartość umysłu. Odpowiedzialne podróżowanie.  Wegetarianizm, weganizm i ekologia. No lewacka propaganda pełną gębą!
  • Inspiracje, które nazywam AntyCoachingiem, czyli jak rzucić wszystko. Trochę porad i konkretów, trochę moich wrażeń z mieszkania na różnych krańcach świata. Bez coachingowych ściem, natchnionej ezoteryki, haseł w stylu „zmień swoje życie” i innego prania mózgu, którego nie lubimy i z którego się nabijamy 😏
  • Randomowe felietony, opowiastki i refleksje, które każdemu z nas czasem przychodzą do głowy pod prysznicem.
  • Kolumbię jakiej nie znacie, Kolumbię pachnącą kawą, Kolumbię z przyrodą tak niesamowitą, że filtry w Lightroomie wysiadają 💃☕🌊🌴🐦 Najwięcej jest jej póki co na FB i Insta, ale na blogu stopniowo będę również dodawać wpisy i info praktyczne na ten temat!

DSC_027-2

 

Jeśli nie zaznaczono inaczej, wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zgadzam się na kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie jakichkolwiek materiałów z bloga bez mojej zgody. Jeśli coś Ci się spodoba – po prostu daj mi znać.

Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane: randomtravelstories@gmail.com

PS. Komentarze wulgarne, nienawistne i obraźliwe są usuwane.

Jedna uwaga do wpisu “O CO TU CHODZI?

Leave a Reply

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s